Dječaci RK Metković – Škola rukometa uspješni na međunarodnom turniru u Zenici

Autor: na 17. siječnja 2017.

Na „Međunarodnom rukometnom turniru prijateljstva Zenica 2017.“ održanog proteklog vikenda, RK Metković – Škola rukometa, pod vodstvom trenera Branimira Vučkovića, osvojio je prvo mjesto u kategoriji dječaci A (igrači rođeni 2004. i mlađi) pobjedivši u finalu RK Bosna Visoko. Za najboljeg golmana turnira proglašen je Karlo Crnčević iz metkovskog kluba.

U kategoriji mlađih kadeta naši su rukometaši osvojili 4. mjesto, a kadeti su svoj nastup završili već u grupnoj fazi.

Na ovom turniru sudjelovala je i ekipa Dubrovačko – neretvanske županije koja je u kategoriji kadeta osvojila  2. mjesto, a za koju ekipu su nastupali rukometaši RK Metković – Škola rukometa: Luka Obradović, Mate Nikolić, Luka Čupić i Tomislav Vlahović.

RK Metković-Škola rukometa je na ovom turniru nastupio s preko 50 igrača u sve tri kategorije.