Neretva izgubila od vodećeg Hajduka

Autor: na 24. travnja 2017.

U utakmici 27.kola 3.HNL Jug, Neretva je na igralištu Iza Vage izgubila od Hajduka II rezultatom 2:1.

Nakon nekoliko propuštenih prilika Splićani su poveli u 37. minuti, a strijelac je bio Nicholas Rafael Lanos Lohinski.

U nastavku je Deni Jurić propustio tri izvrsne prigode, ali  je četvrtu u 64. minuti uspio pretvoriti u 2:0 za svoju momčad.

Napadači Neretve Jurčević , Brečić i Jerković nisu uspjeli savladati vratara Hajduka Leticu. To je ipak uspjelo Stanislavu Vasilju u 90. minuti susreta koji je bio uspješan i postavio konačan rezultat 1:2.

Hajduk je zaslužio pobjedu, a Neretva nije razočarala. Pred 400 gledatelja vrlo dobro sudio je Ante Žilić iz Škabrnje. Sredstva od ulaznica namijenjena su oboljelom Zoranu Vladiću Toti.

Neretva je trenutno sa 38 osvojenih bodova na devetom mjestu.

Neretvanac iz Opuzena doživio je 5:3 poraz u Omišu i nalazi se na četvrtom mjestu dok je Jadran iz Ploča s 2:0 bio bolji od  Primorca iz Stobreča i nalazi se na 7 mjestu.