Visoka pobjeda rukometaša Metkovića 1963 protiv Crikvenice

Autor: na 24. travnja 2017.

Rukometaši Metkovića 1963 nastavljaju s dobrim igrama i pobjedama u prvoligaškom natjecanju. U 20 kolu prvenstva pobijedili su Crikvenicu s 37:27(19:13).

Iako su gosti doputovali sa samo sedam igrača, postigli su ipak 27 pogodaka, zahvaljujući povremenom opuštanju domaćih igrača, sporim napadima i učestalim slabostima u obrani.

U sedmoj minuti Metković je vodio s 4:0, zatim s 12:4 i 17 :11, a u nastavku su gosti preko Huljine koji je postigao devet golova te Daskijevića i Stupara hvatali zaostatak svoje momčadi.

Nakon povremene sporije igre Metkovića, vrlo dobro su reagirali Cvitanović koji je postigao devet golova, zatim Dominiković sa šest i Kozina s ukupno pet pogodaka. Poseban doprinos pobjedi dao je vratar Darijan Bošković sa svojih 17 obrana.

Ovom pobjedom Metković je učvrstio svoju poziciju u gornjem dijelu ljestvice, a u sljedećem i pretposljednjem kolu gostuje u Splitu.