U uzbudljivoj završnici rukometaši Metkovića svladali Osijek, 25:24

Autor: na 7. ožujka 2016.

U 17. kolu prvenstva Prve HRL, rukometaši Metkovića 1963 sinoć su na svom terenu u infarktnoj završnici rezultatom 25:24  pobijedili vrlo dobru momčad Osijeka.

Gosti su nakon početnog vodstva Metkovića od 1:0,imali rezultatsku prednost sve do 50 minute i rezultata 22:22.

U 58 minuti Metković stiže do druge prednosti na utakmici 23:22, zatim Ivan Koncul pogađa za 24:22, gosti uspijevaju smanjiti, ali borbeni domaćin postiže još jedan pogodak za proslavu nove pobjede i bolju poziciju na ljestvici.

Najbolji pojedinac utakmice bio je vratar Metkovića Darijan Bošković sa 17 obrana, a pogotke su postigli : Ivan Koncul 7, Zovko i Mataga po pet, Miletić 4, Vistorop 2, te Andreas Dominiković, i Nedo Dominiković po 1.