Minimalna pobjeda RK Metković 1963 protiv RK Metkovića Škola rukometa u Kupu

Autor: na 10. studenoga 2016.

U utakmici Regionalnog rukometnog kupa, rukometaši RK Metković 1963 sinoć su rezultatom 31:30 pobijedili gradskog rivala RK Metković Škola rukometa.

U prvom poluvremenu do kraja neizvjesne utakmice dominirali su igrači Škole rukometa koji su u 15-oj minuti stigli do visokih šest pogodaka prednosti. Ipak, prvoligaši Metkovića 1963 u završnici uspijevaju poboljšati realizaciju te na odmor otići sa minimalnim zaostatkom od jednog pogotka.

U izjednačenoj igri drugog poluvremena, dvije minute prije kraja prvoligaš je imao tri pogotka prednosti koju rukometaši Škole rukometa uspijevaju dostići. Ipak, pet sekundi prije kraja utakmice, Medić postiže pogodak za slavlje svoje momčadi i nastavak kup natjecanja.

Najbolji strijelac u pobjedničkoj ekipi bio je Nedo Dominiković s dvanaest pogodaka dok je najefikasniji u redovima Škole rukometa s istim brojem realiziranih golova bio Josip Vekić.