Metkovski osnovnoškolci najbrži u županiji

Autor: na 13. travnja 2018.

Učenici metkovskih osnovnih škola na županijskom natjecanju školskih sportskih klubova u krosu osvojili su ekipno četiri prva i jedno drugo mjesto te pojedinačno dva prva mjesta.

U kategorijama 5. i 6. razreda, prva ekipna mjesta osvojile su učenice i učenici Osnovne škole don Mihovila Pavlinovića, dok je učenica Lukrecija Krstičević osvojila pojedinačno prvo mjesto. Drugoplasirani su bili učenici iz Osnovne škole Stjepana Radića.

U kategorijama 7. i 8. razreda, prva ekipna mjesta osvojile su učenice Osnovne škole don Mihovila Pavlinovića te učenici Osnovne škole Stjepana Radića, iz koje je učenik Josip Milan osvojio i pojedinačno prvo mjesto.

Prvoplasirani učenici natjecat će se i na završnici državnog Prvenstva školskih sportskih društava koja će se ove godine održati u Poreču 18. i 19. travnja.