Metkovski granični policajci osvojili prvo mjesto u streljaštvu i drugo u malom nogometu

Autor: na 19. rujna 2019.

Povodom obilježavanja Dana policije u Sportskoj dvorani u Dubrovniku odigrani su sportski turniri na kojima su metkovski policijski službenici osvojili prvo mjesto u streljaštvu i drugo u malom nogometu.

Prvo mjesto, u kategoriji streljaštvo – precizno gađanje, osvojio je Danko Katić iz Postaje granične policije Metković. U strelljaštvu se u dvije discipline, precizno gađanje na 15 metara i praktično gađanje natjecalo 28 službenika Policijske uprave dubrovačko-neretvanske.

Malonogometna ekipa Postaje granične policije Metković drugo je mjesto osvojila među devet ekipa, izgubivši od Policijske postaje Ston.

U Dubrovniku je održan i turnir u stolnom tenisu na kojem je sudjelovalo 10 policijskih službenika.