Golijada na Štruvinom, ONK Metković-Konavljanin 3:3

Autor: na 2. svibnja 2016.

Nogometaši Metkovića jučer su na svom terenu dobro otvorili utakmicu protiv Konavljanina  i pogocima Filipa Majića u drugoj, te Josipa Šiljega u 26. minuti poveli s 2:0. Nažalost, gosti su početkom drugog dijela iskoristili slabosti u obrani Metkovića te su pogocima Filipovića u 48. i Opušića u 50. minuti poravnali na 2:2.

Izvrsni Josip Šiljeg je bio najviši u skoku u 57. minuti za 3:2, da bi Emerson u posljednjoj minuti utakmice izjednačio rezultat na 3:3.

Taj rezultat je i najrealniji s obzirom na kvalitetnu igru obje momčadi u otežanim uvjetima zbog raskvašenog terena.

Izjava kapetana ONK Metkovića Tomislava Plećaša.

Maestral je izgubio od Jadrana u Smokvici 4:1, Gusar iz Komina izborio je 3:3 i jedan bod na gostovanju kod Slavena.

Prvi je GOŠK s 48 bodova, Gusar treći s 31 bodom, Metković peti s 29, dok je Maestral s utakmicom manje na sedmom mjestu sa 22 boda.