Veslači Neretvanskog gusara osvojili 8 medalja na regati u Dubrovniku

Autor: na 8. travnja 2019.

Natjecatelji Veslačkog kluba Neretvanski gusar sudjelovali su na 3. regati Kupa Dalmacije u Dubrovniku, na kojoj je Nataša Šustić osvojila prvo mjesto u skifu u kategoriji seniorki.

Drugo mjesto osvojili su Roko Brečić i Marin Plećaš u skifu te dvojac na pariće Šime Popović i Tomislav Kiridžija. Treće mjesto zauzeli su Nikola Mijić u skifu, četverac na pariće Antun Vugdelija, Frane Vugdelija, Antun Rendulić, Goran Martinović i Ante Filipović te dva para dvojaca na pariće Gabriel Gluščević i Toni Milan te Gabriel i Matej Šiljeg.

Sljedeće utrke veslači Neretvanskog gusara imat će 13. i 14. travnja na Croatia open regati te 27. i 28. travnja na Hrvatskom veslačkom prvenstvu za seniore i veterane.