Prijateljska utakmica – Neretva-Olimpik 3:2

Autor: na 6. veljače 2017.

Nogometaši Neretve u prijateljskom su susretu na svom terenu pobijedili premijer ligaša BiH, momčad sarajevskog OLIMPIKA s 3:2(0:1).

Obje momčadi igrale su vrlo otvoreno i dinamično, a napadači Olimpika imali su više prigoda u prvom dijelu. Iskoristili su samo jednu u 29 minuti kada je Karić precizno pogodio. U drugom dijelu gosti su povećali na 2:0 pogotkom Mahovića, a nakon toga igrači Neretve započeli su s preokretom susreta.

U 80. minuti Tipiruć pogađa za 1:2, a za izjednačenje je samo minutu kasnije poentirao Popović. Pobjedu Neretvi donio je kapetan Ante  Batinović u 89.minuti.

U redovima Neretve dobar dojam ostavili su novi igrači Čorić i Vranjić, a zbog ozljede koljena igru je pred kraj napustio Dragobratović.