ONK Metković- Hajduk 1932- 5: 3

Autor: na 3. travnja 2017.

Nogometaši ONK  Metkovića u 18 kolu 1.ŽNL s visokih 5:3 pobijedili su na svom igralištu Hajduk 1932.

Bolju igru domaćina u prvom dijelu u golove su pretvorili Jalavić u 30.minuti, i Kljusurić u 44. Minutu prije kraja Hajduk je autogolom Borasa smanjio na  2:1.

I u nastavku smo gledali dosta dinamičnu  igru dviju momčadi . Žuvela je u 52.minuti poravnao na 2:2, da bi Kaleb u 63.minuti s 11 metara donio novo vodstvo Metkoviću. Sedam minuta kasnije Tulić je poravnao na 3:3, a ona na scenu stupa Drago  Jalavić , najbolji pojedinac utakmice. Prvo je u 82.minuti doveo svoje do 4:3, a u posljednjoj minuti susreta postiže  svoj treći i za pobjedu Metkovića peti pogodak. S 23 boda i s utakmicom manje momčad trenera Veraje nalazi se na osmom mjestu na ljestvici.

Maestral je u Ćilipima s 4:3 bio bolji od Konavljanina, i nalazi se na petom mjestu s 28 bodova i utakmicom manje. Gusar iz Komina bio je slobodan.