ONK Metković bolji od Jadrana

Autor: na 8. svibnja 2017.

Nogometaši ONK Metkovića još su jednom pobjedom obradovali svoje navijače. Iako su nastupili bez sedam standardnih igrača, oni su s 3:1 bili bolji od Jadrana iz Smokvice.

ONKOVCI su prvi poveli i to 2 minuti pogotkom Josipa Mioča koji je probio desnu stranu Jadranove obrane i matirao vratara Vukorepu. Nakon toga gosti su zaigrali borbenije i otvorenije te su poravnali u 31 minuti golom Šaina.

U drugom dijelu, Metkovci su napadali a kao plod takve igre stigla su i dva pogotka za konačnu 3:1 pobjedu. Prvo je u 67 minuti na 2:1 povisio Kljusurić, a zatim je Josip Šiljeg u 82.minuti kazneni udarac pretvorio u treći pogodak za svoju momčad.

Metković je trenutačno peti na ljestvici  Prve županijske lige. U srijedu će u goste Orebiću radi odigravanje odgođene prvenstvene utakmice.

Gusar iz Komina ostvario je pobjedu na gostovanju u Vela Luci gdje je s 3:2 porazio domaćeg Hajduka, dok igrači Maestrala iz Krvavca nisu putovali na Lastovo.