Neretva – Zrinjski 0:2

Autor: na 3. kolovoza 2016.

U prijateljskoj nogometnoj utakmici odigranoj u utorak Iza vage nogometaši mostarskog premijer ligaša Zrinjskog iz Mostara, golovima Čolića u 42 i Sivrića u 64 minuti, pobijedili su Neretvu rezultatom 2:0.

Na igralištu Neretve oko 200 gledatelja vidjelo je dosta dinamičan nogomet, nešto bolju igru gostiju i njihovu zasluženu pobjedu.S obzirom da je  Neretva tek na početku priprema, trener Galov može biti zadovoljan viđenim. Njegovi su igrači u nekim trenucima bili posve ravnopravan takmac, a velike prigode Krstičevića u 15 i 45 minuti, te Ante i Duje Batinovića u 54 i 55, nisu realizirane zahvaljujući intervencijama vratara Zrinjskog Bandića. U redovima Zrinjskog nije bilo devet standardnih igrača, a u momčadi Neretve nastupilo je ukupno  20 igrača.

Sljedeći gost Neretve u pripremnoj utakmici u subotu će biti Zmaj iz Blata na Korčuli.