• Nekategorizirano

Neretva – Omiš 3:2

Autor: na 5. rujna 2016.

U drugom kolu prvenstva 3. HNL Jug, Neretva je u subotu s 3:2 pobijedila momčad Omiša.

Unatoč napadačkoj igri u prvom dijelu, ipak su gosti prvi poveli i to u 28. minuti kada je Hajder zaključio brzi napad Omišana. U nastavku je Neretva pojačala napade pa je u 53. minuti Ante Batinović s 12 metara pogodio za poravnanje. Slavlje Neretve nije dugo trajalo, jer je u 62. minuti Vučemil iz blizine ubacio loptu iza leđa vratara Neretve Pavlovića za 1:2.U 87. minuti Vučko je zaustavio Popovića na nedozvoljen način u svom šesnaestercu pa je Brečić s 11 metara precizno i snažno pogodio za novo poravnanje 2:2. U posljednjem napadu Neretva je došla do novog pogotka u 90. minuti. Brzi napad završio je sjajnim udarcem s desne strane Toni Tipurić, a lopta je odsjela u suprotnom dijelu vratara Škorića.

Bila je to posve zaslužena pobjeda Neretve i plod je angažirane igre svih igrača.