Mijić, Obrvan, Glušćević i Milan srebrni na regati u Splitu

Autor: na 19. rujna 2019.

Natjecatelji Veslačkog kluba „Neretvanski gusar“ su na posljednjoj, 6. Kup regati Veslačkog saveza Dalmacije, održanoj u organizaciji Hrvatskog veslačkog kluba Mornar u Splitu, osvojili tri srebrna odličja.

Druga mjesta su osvojili Nikola Mijić i Ivan Obrvan u kategoriji samac kadeti B, te Gabrijel Gluščević i Toni Milan u disciplini dvojac na pariće KMB.

Veslački klub „Neretvanski gusar“ u ukupnom poretku kupa zauzeo je 9. mjesto, dok su u kategoriji kadeta B drugi.

„Neretvanski gusari“ u Splitu su, također, dobili i pehar za osvojeno 1. mjesto u ukupnom poretku u kategoriji kadeta B za prošlu Mini kup regatu koja se 25. kolovoza održala na Ramskom jezeru, kada klubu greškom nisu upisani svi bodovi.