KUP JADRANA- 14 medalja za Karate klub Metković

Autor: na 13. ožujka 2017.

Na Međunarodnom karate turniru KUP JADRANA koji je održan u Splitu, Karate klub Metković je nastupio s 27 natjecatelja koji su osvojili ukupno 14 medalja, od čega 6 zlatnih, 4 srebra i 4 bronce.

Zlata su osvojili  Duje Mihaljević u kategoriji mlađi učenici – 38 kg,  Ante Leontić u kategoriji mlađi učenici + 38 kg,  Laura Ćulum u kategoriji učenice – 40 kg, Lucija Utovac u kategoriji učenice + 44 kg, Mišo Draženović u kategoriji učenici + 46 kg te Ante Krstičević u kategoriji mlađi kadeti + 57 kg

Srebrne medalje su osvojili Josip Ćerlek  u kategoriji mlađi učenici -26 kg, Klara Volarević u kategoriji mlađe učenice – 36 kg, Ljubo Knežić u kategoriji mlađi kadeti +57 kg i Sara Đukić u kategoriji mlađe kadetkinje -50 kg.

Bronce su osvojili  Matea Bebić u kategoriji mlađe kadetkinje + 55 kg,  Ante Utovac u kategoriji mlađi kadeti – 57 kg,    Ante Juračić u kategoriji kadeti – 52 kg i   Petar Borovac u kategoriji kadeti – 57 kg.

Sljedeće natjecanje je Državno prvenstvo za mlađe uzraste, koje će se održati u 1. i 2. travnja u Ivankovu.