KK Metković- Seniori poraženi na domaćem terenu, juniori pobijedili u Solinu

Autor: na 13. veljače 2017.

U Drugoj B-1 košarkaškoj ligi, košarkaši Metkovića su nakon tri uzastopne pobjede, u nastavku prvenstva doživjeli poraz na svom terenu od momčadi KK Dražen Petrović iz Primoštena. Konačni rezultat bio je 70:83.

Prva četvrtina igre protekla je u znaku gostiju, u drugoj su Metkovci u 27 minuti ostvarili 23:4 i stigli do samo dva poena zaostatka. U nastavku igre Primoštenci su zaigrali bolje te prešli su u vodstvo koje su zadržali do kraja.

Najbolji strijelac za goste bio je Baljkas s 29 koševa, a u redovima Metkovića Mate Gašpar sa 19.

Juniori KK Metković su na gostovanju u Solinu upisali pobjedu, a konačni rezultat bio je 50:57 u korist Metkovaca.  Nakon 12. kola Lige, juniori su na 50% uspješnosti, u 8 utakmica u kojima su ostvarili 4 pobjede i 4 poraza.