KK Knez Domagoj uspješan u Čitluku

Autor: na 18. rujna 2017.

Natjecatelji KK Knez Domagoj sudjelovali su na 5. Međunarodnom karate turniru „DBG Čitluk“. Na ovom turniru sudjelovalo je više od 500 natjecatelja iz 5 država, a metkovski karataši kući su se vratili s nekoliko medalja.

U kategoriji pojedinačno kate, zlato je osvojio Matej Kljusurić, dok su u kategoriji ekipno kato, zlatnu medalju osvojile Erika Vasilj, Jelena Lazarević i Lucija Plećaš.

Bruno Nižić osvojio je srebro u kategoriji kate pojedinačno, a u kategoriji dječaci ekipno kate srebro su osvojili Bruno Nižić, Matej Kljusurić i Dean Knežić. Petra Kljusurić osvojila je srebro u kategoriji borbe ,djevojčice 12 god.-35kg.

Brončane medalje osvojili su Jelena Lazarević, Lucija Plećaš, Ivana Ilić, Dean Knežić i Ana Bebić.