Ekipno zlato u katama za KK knez Domagoj

Autor: na 6. veljače 2017.

Na Međunarodnom karate kupu u Splitu, KK Knez Domagoj iz Metkovića nastupio je sa 12 natjecatelja koji su osvojili 7 odličja, i to jedno zlato, dva srebra i četiri bronce.

Zlatnu medalju u katama u kategoriji  mlađe kadetkinje ekipno osvojile su Ivana Ilić, Ana Bebić i Mihaela Marević.

Srebrne medalje u katama u kategoriji cicibani osvojio je Bruno Nižić, a u kategoriji učenici ekipno osvojili su Nikola Ivanković, Bruno Nižić i Dean Knežić.

Brončanu medalju u kategoriji seniori osvojio je Martin Ivanković, a u kategoriji cicibani Erika Vasilj,  Ela Mimica i Marko Talajić.

Na Međunarodnom karate kupu u Splitu sudjelovalo je više od 700 natjecatelja iz 6 država, Mađarske, Italije, Crne Gore, Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine.