• Nekategorizirano

Metkovski karataši uspješni na Kaštela openu 2016.

Autor: na 24. listopada 2016.

Na turniru Kaštela open 2016. održanom karataši Karate kluba Metković osvojili su devet medalja, a Karate kluba Knez Domagoj šest.

Na turniru je sudjelovalo 17 klubova sa 246 natjecatelja, a Karate klub Metković nastupio je sa 11 karataša te su osvojili 5 zlata, 2 srebra i 2 bronce.

Zlata su u osvojili Duje Mihaljević u kategoriji mlađi učenici učenici -38 kg, Ante Leontić također u ml.učenicima +38 kg, Laura Ćulumu učenice -40 kg, Lucija Utovac učenice -44 i Ante Krstičević u kategoriji ml.kadeti -57 kg.

Srebra su u borbama osvojili su: Ante Juračić u ml.kadetima -52 i Petar Borovac u kadetima -57, a bronce su kući odnijeli Marinela Perić u borbama u kategoriji kadetkinje +54 i Karla Pezić u kategoriji kate učenice.

Karate klub Knez Domagoj sudjelovao je s 14 natjecatelja. U katama je zlatnu medalju osvojio Jure Ilić, srebra su osvojili Bruno Nižić i Petar Ilić, a broncu Mihaela Marević, Marko Ilić i Matej Kljusurić.