Biciklističkom klubu Metković sedam medalja na utrci XCO kupa Hrvatske „Vučja staza“

Autor: na 10. rujna 2019.

Na utrci XCO kupa Hrvatske „Vučja staza“ održanoj u nedjelju u Otoku kod Sinja, natjecatelji Biciklističkog kluba Metković osvojili su sedam medalja.

Natjecanje je organizirao Biciklistički klub Kamešnica, a među 137 natjecatelja iz Hrvatske i regije, utrku je vozilo 15 metkovskih biciklista.

Zlato je osvojila Iva Dominiković u kategoriji za djevojčice mlađe od 9 godina, dok su srebro osvojili Vito Prusac u kategoriji U7, te Erika Malezija i Antonio Krstičević u kategoriji U9.

Broncu je osvojilo troje metkovskih natjecatelja, Cvita Talajić u kategoriji U9, Lara Bokšić u kategoriji U11 i Vinko Bulum u kategoriji U15.